Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21296
Stary 08.11.2019, 14:56
universe napisał(a):Wyświetl post
A czy Wisła SA należy formalnie do TS czy naszych (bardzo szanownych skąd innąd)
pożyczkodawcow, że tak domagają się oni wszelkich praw?

Inna sprawa to sorry ale odkąd pan Obidzinski został prezesem nie dogadujemy sie z nikim ani niczym. Praktycznie od momentu kiedy zapowiedział, że utrzymanie w E-klasie jest Wiśle niezbędnie do życia, piłkarze przestali grać..
W tej chwili jeszcze nalezy do TS, ale z koncem roku, jezeli poczyczka nie zostanie splacona przez TS, akcje przechodza we wlasnosc trio ratunkowego.

Fakt, ze TS raczej nie posiada luznych 4 baniek jest chyba powszechnie znany, wiec najprawdopodobniejszym scenariuszem jest fakt, ze od stycznia nowymi wlascicielami klubu sa Kuba, p. Krolewski i p. Jazdzynski. W tej perspektywnie nie dziwi wiec, ze chca ustalic i wyczyscic sytuacje prawna zwiazana z nazwa, znakami towarowymi, obsluga dlugu itp zanim formalnie przejma wladze w klubie.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując