Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85624
Stary 08.11.2019, 14:38
Na kim będzie można ewentualnie zarobić lub liczyć na progres jak nie m.in. na Chuce? Niech spokojnie trenuje, coś tam gra, może odpali. A grać raczej potrafi,a Ekstra nie jest łatwa dla pewnego typu zawodników. Niby poziomu nie ma ale ....
Odpowiedz cytując