Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21292
Stary 08.11.2019, 13:39
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Z tego co rozumiem to Wisła SA jest winna TSowi 40 mln czyli dług, którego TS ma nie egzekwować.Jeśli ktoś przejmie/ kupi Wisłę SA od TSu to Wisła SA będzie winna te 40 mln nowemu właścicielowi, a nie TSowi (czyli TS nie egzekwuje długu). Ale inna sprawa, że Wisłą SA (albo TS) jest też winna bezpośrdnio Telefonice jakąs kasę.
To oczywiste.
Ale dlaczego TFK pozbyła się swojej wierzytelności?
Dlaczego mogąc domagać się zwrotu 40 mln powiedziała: a ch... z tym, niech TS się o to stara, albo jakikolwiek inny nowy właściciel?
Telefonika oddała do TS Wisłę wraz z długiem i TS nie jest zobowiązane do oddania tych pieniędzy Telefonice?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując