Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21282
Stary 08.11.2019, 08:41
Z Telefonika i miastem. Bezdomnego bambusa w ortalionowej kurtce i z parasolka prezydent miasta Krakowa przyjmuje na audiencji praktycznie prosto z lotniska (!) z dnia na dzien, w sobote (dla uwiarygodnienia przed opinia publiczna to spotkanie?). nawet nie wiadomo czy umowieni byli. Telefonika tez chciala zrobic wszystkie uklony byle tylko oni przejeli Wisle. Z Meresinskim to samo. A teraz legalny p.o. prezesa od roku prawie spotkania nie moze sie doprosic, wszystkie propozycje ulatwiajace nam zycie sa z mety odrzucane i przez miasto i przez Telefonike.

O co tu chodzi? Pisalem na Sb wczoraj, ze to wyglada na jakis spisek wszystkich wielkich wokol (Telefoniki, Miasta) by wreszcie usmiercic Wisle. Przeciez nikt nie powie ze to normalne robic wszystko by oddac Wisle jakimkolwiek, ale przekreciarzom, a jednoczesnie rzucac wszystkie mozliwe klody pod nogi ludziom wygladajacym powaznie. Czemu nikt tego z wybitnych dziennikarzy sledczych nie zbada? Tu dopiero sie mozna na 100% do afery dziesieciolecia dokopac.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 08.11.2019 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując