Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.11.2019, 08:37
Jestem zdania, że drużynę od co najmniej 3 meczów powinien prowadzić inny trener, że Stolar tego nie pociągnie już, ale kto miałby go zastąpić? nie dziwię się że dalej jest na stołku, czuję że mimo wyników ostatnich meczów, do zmiany dojdzie ale dopiero w zimie. mam nadzieje, że już po tej kolejce. Mimo to nie życzę Wiśle porażki. Wierzę w 3 punkty. Brożek trenował cały tydzień, pewnie wyjdzie w podstawie, jest szansa na bramkę, Liczę do tego na duet Vukan-Wojo, to jedyni którzy mogą pociągnąć naszą grę. Kuba na pewno jeszcze nie zagra, ale sam trening z drużyną już jest jakimś bodźcem, do tego cały tydzień chłopaki mieli trening mentalny z psychologiem...Zdenkeim
Mój skład na to spotkanie:
Buchal - Burliga, Sadlok, Klemenz, Niepsuj - Silva, Vukan, Chuca - Mak, Brożek, Wojo
Odpowiedz cytując