|
Zrobiono błąd.
Podejrzewam, że gdyby zespołowi szło choć trochę lepiej, nikt by dzisiaj nie miał o ten kontrakt pretensji.
A tak, zrobiło się przykro.
Socios wyciągną wnioski na przyszłość, choć podejrzewam, że gdyby te pieniądze wydane na Wasyla Socios przeznaczyli na inną formą pomocy klubowi, to automatycznie w klubie zwolniłyby się środki w takiej wysokości i też mógłby je przesunąć na kontrakt Wasyla.
Niestety nie zapowiada się, żeby Socios mogli mieć wpływ na politykę klubu.
Przynajmniej tak długo jak będzie nas tylko ok. 2000 zamiast przynajmniej 20 000.
Większa pozycja w budżecie klubu przekładałaby się na większy głos.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|