Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 08.11.2019, 03:39
Cytat:
że dla zespołu odejście kolejnego takiego zawodnika będzie zgubne, stąd wszystkimi siłami postanowiono powalczyć o zatrzymanie Wasilewskiego.
Sek w tym, że poza Legia, Lechia i Lechem (a na pewno te kluby nim nie były zainteresowane) , praktycznie żaden klub nie płaci więcej niż 40 tys zł. Jeżeli Wasyl miał jakieś oferty to właśnie w tych granicach (30-40), nie trzeba było przebijac ich aż dwukrotnie. Nie wspominając o tym, że tutaj ma dom i rodzine na miejscu.

O ile miał jakieś oferty.

Zrobiono błąd, Stolarczyk się pomylił, miejmy nadzieję że wnioski zostaną wyciągnięte.
Ddf
Odpowiedz cytując