Cytat:
|
że dla zespołu odejście kolejnego takiego zawodnika będzie zgubne, stąd wszystkimi siłami postanowiono powalczyć o zatrzymanie Wasilewskiego.
|
Sek w tym, że poza Legia, Lechia i Lechem (a na pewno te kluby nim nie były zainteresowane) , praktycznie żaden klub nie płaci więcej niż 40 tys zł. Jeżeli Wasyl miał jakieś oferty to właśnie w tych granicach (30-40), nie trzeba było przebijac ich aż dwukrotnie. Nie wspominając o tym, że tutaj ma dom i rodzine na miejscu.
O ile miał jakieś oferty.
Zrobiono błąd, Stolarczyk się pomylił, miejmy nadzieję że wnioski zostaną wyciągnięte.