Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
Od: 01.2019
Offline
#
21279
08.11.2019, 00:02
Normalne? Przecież SA to też Wisła. Nie mieli nic do gadania? To teraz SA ma legalnie swoją nazwę czy będzie musiała zmienić?
Poza tym to wygląda jak jakaś wojna.
Piknik1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piknik1906
Znajdź inne posty napisane przez Piknik1906