Karherop napisał(a):

Piast to ewenement, zresztą drugiego takiego mistrza na przestrzeni ostatnich 30 lat ze świecą szukać. Może Śląsk Wrocław za Lenczyka był porównywalna niespodzianka.
Nie chcąc się już pastwić nad trenerem bo wiele to do soboty nie zmieni, miejmy nadzieję że chociaż w jakiś cudowny sposób odmieni się psychika naszych kopaczy. Jeśli nie wygramy z Arka to będzie więcej niż tragedia.
|
Śląsk mial wtedy Mile w gazie, a w tej lidze wystarczy miec dobrego srodkowego w gazie z dobrymi stalymi i walczysz o czolowke.