Przeoczyłem gdzieś informacje o kontrakcie Wasilewskiego, było to podawane w mediach?
pan_premier napisał(a):
|
Ja część rozumiałem jako część, zakładałem że klub dołoży 2x tyle, wiele się nie pomyliłem.
|
Socios dało 300k zł. (w dwóch ratach po 150), czyli jak rozumiem skoro klub dołożył 2x tyle to on teraz zarabia 900k zł./sezon ? No chyba, że chodziło o ,,drugie tyle".