Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 07.11.2019, 20:54
Przeoczyłem gdzieś informacje o kontrakcie Wasilewskiego, było to podawane w mediach?


pan_premier napisał(a):
Ja część rozumiałem jako część, zakładałem że klub dołoży 2x tyle, wiele się nie pomyliłem.

Socios dało 300k zł. (w dwóch ratach po 150), czyli jak rozumiem skoro klub dołożył 2x tyle to on teraz zarabia 900k zł./sezon ? No chyba, że chodziło o ,,drugie tyle".
Odpowiedz cytując