wolfy napisał(a):

|
A idź pan w chu z takimi znawcami szatni
|
Odezwał się ten który, wprowadzał (celowo czy z niewiedzy?) w błąd forumowiczów odnośnie zarobków piłkarzy Wisły
Ja też wierzę i kibicuję, ale nie można spodziewać się zmiany jak ciągle powtarzasz te same błędy na boisku. Dotyczy to zarówno trenera jak i piłkarzy.