Jak i to: Autor Trela
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...rczyka/7zcwxqm
Jak komuś się nie chcę to krótkie podsumowanie 3 ostatnich okienek
Odeszli:(nie chronologicznie, zrobiłem tylko kopiuj-wklej)
Carlitos
Jesus Imaz
Zdenek Ondrasek,
Martin Kostal,
Pol Llonch,
Marko Kolar,
Zoran Arsenić,
Jakub Bartkowski,
Dawid Kort,
Petar Brlek (po powrocie z wypożyczenia)
Rafał Pietrzak.
Przyszli:(podobnie)
David Niepsuj
Michał Mak
Rafała Janicki
Damian Pawłowski
Chuca
+ młodzież której nie wpisuje bo nic nie dają jak na razie.
Do tego kontuzje, najpierw fatalna, teraz na szczęście dobra forma Brożka(zobaczymy przez ile), emeryty Boguski, Wasyl, Błaszczu(który zresztą prawie nie gra)
I tak zamiast np 5-2(od 0-2 na Amice) , do 0-7 na Legii.