bridgeburner napisał(a):

|
A Maciej na to: potrzymaj mi piwo
|
Jeśli szukać pozytywów na siłę to "punktujemy" lepiej z dolną 8 niż z gorna. W obliczu raczej pewnej grze w grupie spadkowej to jakiś atut. Pod warunkiem że się ogarniemy przynajmniej do poziomu gry z pierwszej połowy rundy.