leszekpw napisał(a):

|
Właśnie, da się? Da się. Ale tu trzeba trenera a nie pozoranta. A jak się któryś raz czyta jaka to słaba kadrę mamy to się flaki przewracaja.
|
Piast to ewenement, zresztą drugiego takiego mistrza na przestrzeni ostatnich 30 lat ze świecą szukać. Może Śląsk Wrocław za Lenczyka był porównywalna niespodzianka.
Nie chcąc się już pastwić nad trenerem bo wiele to do soboty nie zmieni, miejmy nadzieję że chociaż w jakiś cudowny sposób odmieni się psychika naszych kopaczy. Jeśli nie wygramy z Arka to będzie więcej niż tragedia.