Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 07.11.2019, 15:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Mi się już pali czerwona lampka a mocno broniłem obecny zarząd.Chyba pora powiedziec sprawdzam.Ciekaw jestem ile zarabia Obidziński
Zapewne tyle ile przeciętny piłkarz w naszej kadrze. Nie żyjmy w Nibylandii gdzie prezes Wisły zarabiał mniej niż Niepsuj czy Chuca.

Obidzinski nigdy nie mówił że będzie tu robił wolontariat.

Zdecydowanie jeśli ktokolwiek ma tu ogarnąć trabsfery to bez wsparcia nowymi ludźmi będziemy skazani na pomysły Stolarczyka + kompilacje odpadów od menagerow. Patrząc przez pryzmat ostatniego okna widać jaki może mieć to skutek.

Dopiero teraz widać tez jak dobrą robotę wykonywał Kuzba. A i kto wie czy nie będziemy za chwilę Łapki wspominać z łezka w oku (o zgrozo).
Odpowiedz cytując