Cytat:
|
Nie, jestem przeciwko przekazaniu środków Socios na ten cel.
|
Wszyscy glosowaliśmy przeciw

Ja część rozumiałem jako część, zakładałem że klub dołoży 2x tyle, wiele się nie pomyliłem.
Moim zdaniem o wyniku głosowania nie zdecydowała kwota, tylko chęć zagrania w FMa live, wpływu na wydarzenia.
Tak naprawdę to takie szczątkowe dane są trochę nie fair - inni tez na pewno zarabiają dużo: Chuca, Janicki, Basha, Mak. Dodatkowo postrzegamy to przez pryzmat obecnych wyników.
Nadzieja w matematyce: czy naprawdę możemy spaść skoro przegrzewając 6 meczów z rzędu nie zostaliśmy minięci punktowo przez aż 3 drużyny?
Z całym szacunkiem ale nie przegramy jeszcze 20
