Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 07.11.2019, 13:10
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Serio jako akcjonariusz mogę występować o takie informację?



Tu się niestety muszę zgodzić. Mamy ewidentnie problem z pionem sportowy jeśli chodzi o pozyskiwanie. Dodatkowo plaga kontuzji nie bierze się znikąd to obciąża sztab szkoleniowy.
Czy naprawdę nie dotarło do was, że minimalizujemy koszty i w związku z tym zaryzykowaliśmy bardziej niż poprzednio?

Kontuzje Brożka, Błaszczykowkiego i Bashy nie powinny chyba dziwić. Pozostali mają problemy zdrowotne od czasu do czasu. Nic niezwykłego.
Odpowiedz cytując