Ajax napisał(a):

Serio jako akcjonariusz mogę występować o takie informację?
Tu się niestety muszę zgodzić. Mamy ewidentnie problem z pionem sportowy jeśli chodzi o pozyskiwanie. Dodatkowo plaga kontuzji nie bierze się znikąd to obciąża sztab szkoleniowy.
|
Czy naprawdę nie dotarło do was, że minimalizujemy koszty i w związku z tym zaryzykowaliśmy bardziej niż poprzednio?
Kontuzje Brożka, Błaszczykowkiego i Bashy nie powinny chyba dziwić. Pozostali mają problemy zdrowotne od czasu do czasu. Nic niezwykłego.