Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2019, 11:19
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Jestes akcjonariuszem Wisla SA wiec napisz do zarzdu albo czekaj na sprawozdanie.
Serio jako akcjonariusz mogę występować o takie informację?

Cytat:
Tutaj wychodzi główny problem, że nasz zarząd kompletnie nie ogarnia aspektów sportowych prowadzenia klubu. Komu ile dać, wyszukanie i ocenianie zawodników, budowa zespołu - po prostu dramat. Najważniejszym transferem na już powinien być prawdziwy dyrektor sportowy. Mielcarski? Powrót Kuźby w tej roli? Bez dyrektora sportowego możemy się już pakować do IV ligi, bo za odłożony hajs naściągamy graczy nie przygotowanych do walki o utrzymanie.
Tu się niestety muszę zgodzić. Mamy ewidentnie problem z pionem sportowy jeśli chodzi o pozyskiwanie. Dodatkowo plaga kontuzji nie bierze się znikąd to obciąża sztab szkoleniowy.
Odpowiedz cytując