Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
niesamowite , jak pewne rzeczy przechodzą bez echa , i tak jak niedawno kilka lat czegos nie widzieliscie lub nie chcieliscie cie widziec az pojawil sie jadczak, tak teraz moga leciec posty czarno na bialym a tutaj ,cisza, zero skandalu
|
"Nie widzieliscie i nie chcieliscie widzieć" napisał użytkownik który nie dalej jak rok temu przekonywał na forum że wszystkie nasze kłopoty brały się nie z działalności gangusa ale dlatego że został on aresztowany...

Ty chyba serio jesteś kolejnym wcieleniem pysia, tylko wtedy prowokacje były lepsze
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"