Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1121
Stary 06.11.2019, 23:53
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Tak wracając do kontraktu Kuby to w pamięci mam jak ktoś chyba z włodarzy wypowiadał się, że od czasu przedłużenia kontraktu w lecie już nie gra za minimalną, tylko w miarę normalną pensję.
Co nie znaczy że to jest prawda. Kubie bardzo nie podobało się że to "500 zl" wyciekło do mediów i tym razem może uszanowali jego prośbę.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując