Brozinho_23 napisał(a):

|
Tak wracając do kontraktu Kuby to w pamięci mam jak ktoś chyba z włodarzy wypowiadał się, że od czasu przedłużenia kontraktu w lecie już nie gra za minimalną, tylko w miarę normalną pensję.
|
Co nie znaczy że to jest prawda. Kubie bardzo nie podobało się że to "500 zl" wyciekło do mediów i tym razem może uszanowali jego prośbę.