Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 06.11.2019, 22:21
Jeżeli miałby ktoś przyjść to zapewne przede wszystkim z Kuba musialby kontakt złapać bo to specyficzna sytuacja. Co do Wasyla to jak wychodza stawki to faktycznie przepłacony jest i to grubo, ale tez w tym sezonie duzy zjazd, sam się nie spodziewałem takiego.
Odpowiedz cytując