|
Jeżeli miałby ktoś przyjść to zapewne przede wszystkim z Kuba musialby kontakt złapać bo to specyficzna sytuacja. Co do Wasyla to jak wychodza stawki to faktycznie przepłacony jest i to grubo, ale tez w tym sezonie duzy zjazd, sam się nie spodziewałem takiego.
|