|
My to jestesmy najlepsi, kazdy z nas po kolei, z rozliczania z tego co bylo, zamiast skupic sie na to co zrobic by bylo dobrze. Wasyl kase zarabia kontrakt juz ma, tak samo jak i reszta.
Zwalniamy Stolara? ok, Kto na jego miejsce jest -słowo klucz- CHĘTNY - by tu przyjsc? (przyjsc na pol roku do klubu bo moze upasc, kij wie jak placa, klimat na ten moment jakis nieciekawy, duza presja a kasy raczej malo?)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|