Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 06.11.2019, 21:29
My to jestesmy najlepsi, kazdy z nas po kolei, z rozliczania z tego co bylo, zamiast skupic sie na to co zrobic by bylo dobrze. Wasyl kase zarabia kontrakt juz ma, tak samo jak i reszta.
Zwalniamy Stolara? ok, Kto na jego miejsce jest -słowo klucz- CHĘTNY - by tu przyjsc? (przyjsc na pol roku do klubu bo moze upasc, kij wie jak placa, klimat na ten moment jakis nieciekawy, duza presja a kasy raczej malo?)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując