Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1111
Stary 06.11.2019, 21:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że niejedna osoba jest wkurzona na decyzję o przedłużeniu kontraktu z Wasylem. Ja tylko przypomnę, że do Socios zwrócono się z prośbą o wsparcie w opłacaniu kontraktu tego piłkarza. Pytaliśmy, czy to sensowne - dostaliśmy odpowiedź, że trener nie wyobraża sobie drużyny bez niego, że to lider, że atmosfera, że piłkarsko jeszcze jest bardzo dobry. Jako, że nie jesteśmy od zarządzania klubem, od spraw personalnych - poddaliśmy prośbę pod głosowanie. Wasilewski podpisał kontrakt. Czy to był błąd, chyba jesteśmy zgodni?

Ps. Wyobrażam sobie jednak co działoby się, gdyby nie podpisano Wasyla, a wyniki byłyby takie same
Ciekawe.

Wasyl jest spoko. Ale nie za tyle pieniędzy i nie na ławkę. Wiele mankamentów zarządzania drużyną można zignorować, właśnie ze względu na brak środków, infrastruktury i personelu. Ale są granice. Marnotrawienia środków nie można wytłumaczyć marnotrawieniem środków. To jest strzał w stopę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując