Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21265
Stary 06.11.2019, 16:21
Czy ktoś się może orientował ile kasy da się ściągnąć z emisji akcji? Poprzednia emisja to 4 miliony złotych w 24 godziny. Jakie są jeszcze w tym "rezerwy"? Ile w sytuacji ziszczenia się scenariusza spadku bylibyśmy w stanie pokryć niezbędnych wydatków?

I taka jeszcze jedna kwestia: twierdzę, że jednym z powodów naszych obecnych problemów jest to, że część ligi dostawała kroplówkę z sektora finansów publicznych (samorządów) czy spółek samorządowych oraz spółek z udziałem Skarbu Państwa. My żeby z nimi rywalizować musieliśmy wydawać więcej, płaciliśmy przez to więcej piłkarzom, których kontraktowaliśmy, agentom, rywalizowaliśmy na różnych polach aż zachwialiśmy proporcję. Nawet za stadion o wartości 102 mln złotych (?) płacimy więcej niż inni za większe i bardziej funkcjonalne obiekty.

Kiedy Komisja Europejska i UOKiK zbadają ten temat podobnie jak to miało miejsce w przypadku hiszpańskich klubów? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rea...a-3554778.html
Odpowiedz cytując