Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
21260
06.11.2019, 16:03
Jeśli się mylę, to mnie poprawcie, ale chyba teraz istnieje jakiś program ochronny dla klubów spadających z ESA, ze dostają trochę więcej środków na następny rok ? Żeby kluby mogły przetrwać pierwszy szok po redukcji dochodów
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran