Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 06.11.2019, 15:31
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda z tym Wasilewskim to nawet nie mam pytań. Utrzymywanie starego dziada, który nawet nie jest związany z klubem w żaden sposób (wychowanek Hutnika, gracz Amikorza), który piłkarsko wnosi coraz mniej za takie hajsy wymyka się skali zdrowego rozsądku
Przecież była gadka przed przedłużeniem, że decydujemy się na taki krok ze względów mentalnych, a na drugim planie forma czysto sportowa.

Odpowiedz cytując