|
Powiem szczerze, że 300.000zł na kontrakt Wasyla, o które proszono Socios wydawało mi się już sporą kwotą jak na jego wiek i obecne możliwości. Jeśli jednak faktycznie zarabia 3x więcej, to niestety bardzo źle rozłożyliśmy akcenty przy kompletowaniu obecnej kadry.
|