Dalej nie mogę edytować postów, wrzuce tylko cytat z prezesa Wisły Płock, czemu nie zaoferują Furmanowi 100 tysięcy miesięcznie:
Cytat:
|
Przypomnę, że nie jesteśmy prywatnym klubem, w którym tworzy się kominy płacowe. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Dominik jest ważną postacią dla Wisły, jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym środkowym pomocnikiem w Ekstraklasie, ale tak samo ważni są dla nas pozostali piłkarze występujący w Wiśle. Oni dają zespołowi równie dużo. I to wobec całego zespołu publiczne podawanie kwoty, która â co raz jeszcze powtórzę â jest mocno przesadzona, a którą ponoć oferujemy Dominikowi Furmanowi, może być źle odebrane przez chłopaków z drużyny.
|