Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1091
Stary 06.11.2019, 14:25
Dalej nie mogę edytować postów, wrzuce tylko cytat z prezesa Wisły Płock, czemu nie zaoferują Furmanowi 100 tysięcy miesięcznie:


Cytat:
Przypomnę, że nie jesteśmy prywatnym klubem, w którym tworzy się kominy płacowe. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że Dominik jest ważną postacią dla Wisły, jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym środkowym pomocnikiem w Ekstraklasie, ale tak samo ważni są dla nas pozostali piłkarze występujący w Wiśle. Oni dają zespołowi równie dużo. I to wobec całego zespołu publiczne podawanie kwoty, która – co raz jeszcze powtórzę – jest mocno przesadzona, a którą ponoć oferujemy Dominikowi Furmanowi, może być źle odebrane przez chłopaków z drużyny.
Ddf
Odpowiedz cytując