Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21253
Stary 06.11.2019, 12:46
A ja nadal bardzo chetnie wysluchalbym chociaz JEDNEGO argumentu przemawiajacego za spuszczeniem w kiblu 113 lat historii i stworzeniu sobie zupelnie nowego klubu. Ale nie ma chetnych, po prostu zaslepienie i slogany: start z czystym kontem, nowy poczatek, marsz w gore i cala reszta tego belkotu. Ale co te haselka oznaczaja to juz sie nikt ze zwolennikow tego absurdalnego rozwiazania zaglebiac nie chce. Czasem mi sie wydaje, ze to jak dyskusja z pania Potrzeba o taksoweczce, ktora czeka. Nic nie dociera, jakis chyba mechanizm obronny wyparcia - po prostu jak nawiedzeni: IV liga, IV liga, IV liga, za 4 lata bedziemy z powrotem, za 5 mistrzostwo. Dodajmy, ze byloby to pierwsze w historii.

Utrzymanie Ekstraklasy chocby sie mialo wiazac z napadem na bank na transfery MUSI zostac zrealizowane. Nie ma znaczenia jak. Nie ma kasy, nie ma zawodnikow? To lobbowac w PZPNie rozszerzenie ligi, spuszczenie Rakowa za brak stadionu, nie wazne co, nie wazne jak. MUSIMY sie utrzymac.

Jedynym wyjatkiem jest syutacja, w ktorej jest jakis plan o ktorym nikt teraz nie wie pozwalajacy nam poradzic sobie w 1 lidze. Ale jesli spadek = upadek, to chocby mieli lige do 20 druzyn rozszerzyc i 3 kluby przy zielonym stoliku spuscic trzeba do tego dazyc. Jedna z niewielu sytuacji gdzie cel uswieca srodki.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 06.11.2019 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując