Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21249
Stary 06.11.2019, 11:02
Stelio napisał(a):Wyświetl post

Ja się naprawdę boje, szczególnie po tym dzisiejszym wpsiie Królewskiego, że po upadku to może być koniec Wisły, dosłownie, na conajmniej klilka dekad...
Ale jak to koniec, przecież jest Kwiecień i cała reszta innych biznesmenów gotowych wyłożyć kasę...
Odpowiedz cytując