Stelio napisał(a):

Ja się naprawdę boje, szczególnie po tym dzisiejszym wpsiie Królewskiego, że po upadku to może być koniec Wisły, dosłownie, na conajmniej klilka dekad...
|
Ale jak to koniec, przecież jest Kwiecień i cała reszta innych biznesmenów gotowych wyłożyć kasę...