Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21244
Stary 06.11.2019, 09:31
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
No, bo na Legii nie ma debili na twitterze, ani silnorekich.

Jest dokładnie jak MaLk napisał. Wszystko by było dobrze, gdyby nie "tylko" ten dług. Nawet jak ktoś chce wejść z dużą kasą i dać np. 20 mln na start, to tak naprawdę, nie da 20 baniek, tylko zmniejszy dług do 10.

Może w takim razie rzeczywiście jedynym wyjściem jest upadłość Wisły SA?
Tylko że jeśli chcemy "upadać" to lepiej szybciej niż później. Takie "gnicie" i balansowanie na krawędzi do niczego nie prowadzi.

Niemniej jednak jeśli osiągamy zysk operacyjny to znaczy że nie jest z nami aż tak źle. Pytanie jest takie, czy to stały trend czy też jednorazowy event. Jeśli jesteśmy to w stanie być cały czas na +, to nie wiem czy jest sens już teraz się poddawać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując