Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21243
Stary 06.11.2019, 09:09
No, bo na Legii nie ma debili na twitterze, ani silnorekich.

Jest dokładnie jak MaLk napisał. Wszystko by było dobrze, gdyby nie "tylko" ten dług. Nawet jak ktoś chce wejść z dużą kasą i dać np. 20 mln na start, to tak naprawdę, nie da 20 baniek, tylko zmniejszy dług do 10.

Może w takim razie rzeczywiście jedynym wyjściem jest upadłość Wisły SA?
Odpowiedz cytując