|
Ja nie rozumiem jak mozna wystawiac taki sklad - przeciez te dzieci to sie odbijaly od obroncow Rakowa. Dopiero Buksa cos powalczyl. Trzeba bylo dac od poczatku Drzazge ewentualnie nie wiem Burego ? to nie jest czas na wprowadzanie mlodych w ilosciach hurtowych. Gdzie byl Kumah ? po co ten gosc jest ? Dramat.
|