Konrad. napisał(a):

|
Wasilewski zarabia 18 tysięcy euro miesięcznie.
|
Choćby i grał jak rok temu - to dużo za dużo. A przy tym, co gra teraz, to kosmos. Nie dlatego, że jest to dużo jak na ekstraklasę - jest to dużo jak na 39-letniego obrońcę w ekstraklasowym bankrucie.
Jeśli naprawdę tyle zarabia*