|
Dlatego nie jest to interes dla bidaków, ale też nie jest to tak jak bywało wcześniej że taka Wisła potrzebuje 'bogacza hobbysty'.
Na chwilę obecną jesteśmy w dupie a po kolejnych 6 meczach będziemy najpewniej już tam bardzo fajnie urządzeni.
Niestety na chwilę obecną jest bardzo źle
|