1q2 napisał(a):

|
Napiszę wprost(jestem trzeźwy) - przy takiej lidze, takiej kasie z praw, bublu ale jednak na ponad 30 koła.Grasz o mistrza, mniejsi sponsorzy sami do Ciebie przychodzą, większych może trzeba zachęcić , kibice są głodni jak s....ysyn dobrej piłki, do tego klub na lata wyczyszczony z chłopaków w krótkich spodenkach(w klubie bo na trybunach to zawsze będą).Da się zarobić a przynajmniej nie stracić.
|
Naszym problemem jest to, że "nie stracić" trzeba rozpatrywać z perspektywy 30 mln długu "na start".
Żeby więc realnie na tym nie stracić, trzeba byłoby generować tak po 2-3 mln zł rocznie zysku, a i to bez uwzględnienia tego, ile trzeba byłoby dołożyć, żeby uzyskać poziom sportowy zapewniający takie wyniki.