Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21238
Stary 05.11.2019, 22:04
@MaLk - Leśny zarobił a wrzucił chyba trochę.
Napiszę wprost(jestem trzeźwy) - przy takiej lidze, takiej kasie z praw, bublu ale jednak na ponad 30 koła.Grasz o mistrza, mniejsi sponsorzy sami do Ciebie przychodzą, większych może trzeba zachęcić , kibice są głodni jak s....ysyn dobrej piłki, do tego klub na lata wyczyszczony z chłopaków w krótkich spodenkach(w klubie bo na trybunach to zawsze będą).Da się zarobić a przynajmniej nie stracić.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując