Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21236
Stary 05.11.2019, 21:55
Choć sam Leśny chyba nieźle wyszedł na L. A poza tym wyglądało na to, że jakiś pomysł na klub miał. Pytanie czemu odpuścił. Ale to.ogólnie jest ciężki temat, Kulesza z głową Jage robi wg mnie, a jednak stagnacja i kroku w przód nie mogą zrobić.
Odpowiedz cytując