Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
21235
05.11.2019, 21:51
Jak to nie? A my? Przecież obecnie klub nie generuje strat a wręcz przynosi mały zysk dzięki czemu splacamy długi...
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker