Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21234
Stary 05.11.2019, 21:47
1q2 napisał(a):Wyświetl post
eee, ja jednak polecę 'Leśnym' - jak dobrze prowadzisz klub i masz kasę(prawdziwą a nie milion), to nie da się tu nie zarobić.
Ale że u nas kilku 'grubasów' się przejechało i nie ma tradycji oligarchicznej, jak choćby na Ukrainie(przed wojną), to raczej nikt z PL tu nie przyjdzie.
Ale u nas nigdy żaden z posiadaczy prawdziwej kasy na piłce nie zarobił, więc teza Leśnego jest jakby... nieuprawdopodobniona...
Odpowiedz cytując