|
eee, ja jednak polecę 'Leśnym' - jak dobrze prowadzisz klub i masz kasę(prawdziwą a nie milion), to nie da się tu nie zarobić.
Ale że u nas kilku 'grubasów' się przejechało i nie ma tradycji oligarchicznej, jak choćby na Ukrainie(przed wojną), to raczej nikt z PL tu nie przyjdzie. Liczyłem, że Prezes i 'binarny', ściągną kogoś z poza kraju ale wygląda że są za ciency na to a wiadomo że takich klubów jak Wisła, w Europie, są setki.
Zima pokaże czy będą jakieś szanse na utrzymanie. Jak nie to letimy i część z nas już nie dożyje powrotu.
Największa wyjebka to rezygnacja z terenów a w zamian stadion...Kto to podpisał?
|