Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.11.2019, 21:22
Cytat:
- Wasyl i Janicki kokosów nie zarabiają, wbrew temu co uważasz solidni ligowcy kosztują
Wasilewski zarabia 18 tysięcy euro miesięcznie.



To bardzo dużo.



Dla porównania zarobki piłkarzy Śląska z ubiegłego sezonu:


Cytat:
Z dokumentów, które wypłynęły przy okazji przetargu na miejskie akcje klubu wiemy, że Michał Chrapek dostaje 43 tys. zł miesięcznie, Djordje Cotra - 30 tys. zł, Arkadiusz Piech - 40 tys. zł, Jakub Słowik - 26 tys. zł, a Igors Tarasovs 32 tys. zł miesięcznie.
Ddf
Odpowiedz cytując