Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21232
Stary 05.11.2019, 21:03
robby51 napisał(a):Wyświetl post
Dziwne ,ze teraz gdy klub jest w miarę poukładany organizacyjnie,nie przynosi strat,długi sa spłacane,frekwencja wysoka jak nigdy wczesniej, żaden poważny inwestor z kasą tego nie zauważa.
Do Wisły nie przyjdzie inwestor, bo inwestycja zakłada zwrot z inwestycji.

Do Wisły w obecnej sytuacji może wejść tylko bogaty hobbysta. Taki, który lubi sobie podokładać pieniędzy po to, żeby się fajnie pobawić.

Niestety dla nas, tego typu hobbystów na świecie jest ograniczona liczba. A w naszym przypadku musi to być jeszcze taki hobbysta, który na starcie musi wyłożyć 30 mln zł po to, żeby w ogóle móc potem zacząć się bawić w hobby. Znalezienie takiego graniczy z cudem, bo to jest gorsza sytuacja niż przed wejściem Cupiała.

Póki co, najpierw musimy sami zrestrukturyzować klub i zadłużenie, żeby ktoś w ogóle chciał na nas spojrzeć. I doprowadzić do tego, żeby po takim spojrzeniu nie zaczął od razu się zastanawiać, czy warto się pchać w coś, co kibole mogą zepsuć z dnia na dzień. Utrzymując przy tym poziom sportowy zapewniający brak bólu oczu od samego patrzenia. I oczywiście w międzyczasie nie zaliczyć spadku bądź upadłości.

Pikuś
Odpowiedz cytując