Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21228
Stary 05.11.2019, 18:31
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Ruch Chorzów też nie chciał upaść i zaczynać od IV ligi, tylko honorowo walczy o przetrwanie i spłatę długów. Na razie, po trzech latach, bilans jest taki, że już sportowo znaleźli się w III lidze, a długi wciąż rosną. Gdyby te trzy lata temu wybrali opcję startu od zera, już pewnie i tak by byli co najmniej w tej III lidze i to bez obciążenia długami. Kibice nie musieliby też przeżyć trzech sezonów ciągłych upokorzeń i zostania pierwszym klubem, który zaliczył trzy spadki z rzędu.

Serce boli jak cholera, ale w tej chwili zmierzamy w podobnym kierunku...
To jedyne za co mozna szanowac chorzowskich. Przynajmniej nadal mają swój klub, a nie jakieś udawane popierdółki z historią bez końca, która sie zaczeła w np. 2017 czy 18 roku. Nie pojmuje czy to jakis efekt wyparcia czy po prostu nie dociera do niektorych, ze Wisła przestanie istniec i rownie dobrze mozna by stwierdzic, ze przerzucamy sie na Garbarnie. Za 10 lat ten klub miałby całe 9 lat tradycji....
Odpowiedz cytując