|
Jeżeli po meczu z Arką nie pożegnamy Stolarczyka (a zakładam że nie nastąpi cudowne ożywienie zespołu) to trener zostanie conajmniej do konca rundy, po Arce jest przerwa reprezentacyjna.
Pytanie tylko czy my w ogóle mamy jakikolwiek plan B, czy może bezgranicznie zaufaliśmy trenerowi na każdej płaszczyźnie bo ponoć za transfery odpowiada Stolarczyk.
Osobiście uważam że powinien zostać do końca rundy bo wątpie żebyśmy szybko znaleźli trenera a takowy miałby już poprowadzić zespół do końca sezonu.
|