Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2019, 17:14
Chyba nie było:



Stolarczyk powinien być rozliczonych z tych swoich pomysłów transferowych, bo też za to odpowiada.

Stolar odejdź zanim kibice Cię znienawidzą, żeby nie było, że nie jesteś godzien podania ręki. Po meczu sam powinieneś złożyć dymisję i dobrze o tym wiesz.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.11.2019 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując