Chyba nie było:
Stolarczyk powinien być rozliczonych z tych swoich pomysłów transferowych, bo też za to odpowiada.
Stolar odejdź zanim kibice Cię znienawidzą, żeby nie było, że nie jesteś godzien podania ręki. Po meczu sam powinieneś złożyć dymisję i dobrze o tym wiesz.