No nie, jest jeszcze "dział skautingu" Głowackiego i Obidziński

Ale wiesz do czego zmierzam?
Jest tu kilka naiwnych/kłamliwych osób twierdzących że Stolarczyk sobie uzurpował swoje uprawnienia. W praktyce zostały one zrzucone na niego przez brak struktur i ludzi. Wszystko to zaś wynika z braku pieniędzy i syfu zostawionego przez poprzedników.
Pisanie że Stolarczyk "ma kogo chciał i sam wybrał" jest równie mądre jak pisanie że bezdomny ubiera się jak chce, bo sam wszystko wygrzebuje ze śmietnika, a czasem to mu nawet coś podrzucą.
Stolarczyk w Pogonii miał skautów i ludzi do pomocy przy transferach. Stolarczyk w Wiśle ma tylko znajomych na facebooku...