Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 05.11.2019, 17:09
szprotson napisał(a):Wyświetl post
o ty cwaniaczku

Twoje pytanie brzmi : co na to Stolarczyk ? A on na to, jak na lato
No nie, jest jeszcze "dział skautingu" Głowackiego i Obidziński Ale wiesz do czego zmierzam?
Jest tu kilka naiwnych/kłamliwych osób twierdzących że Stolarczyk sobie uzurpował swoje uprawnienia. W praktyce zostały one zrzucone na niego przez brak struktur i ludzi. Wszystko to zaś wynika z braku pieniędzy i syfu zostawionego przez poprzedników.

Pisanie że Stolarczyk "ma kogo chciał i sam wybrał" jest równie mądre jak pisanie że bezdomny ubiera się jak chce, bo sam wszystko wygrzebuje ze śmietnika, a czasem to mu nawet coś podrzucą.

Stolarczyk w Pogonii miał skautów i ludzi do pomocy przy transferach. Stolarczyk w Wiśle ma tylko znajomych na facebooku...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.11.2019 o godz. 17:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując