1q2 napisał(a):

|
ps. Ci co myślą że o tak sobie upadniemy i szybko wrócimy.Wolne żarty, wcześniej KTS Weszło wejdzie do ekstraklasy niż my.
|
W końcu ktoś to zauwazył. Juz pomijam fakt, ze bedzie trzeba zbiorowo, w calym Krakowie udawać, ze kibicuje się temu samemu klubowi. Taka sama schizofrenia jak w Lodzi gdzie klub calkiem inaczej sie nazywajacy nawet, uwaza sie za prawdziwy Widzew Łódź. Chociaż tam maja spokoj, bo i jedni i drudzy upadli i stworzyli sobie nowe podmioty udajace te wczesniejsze, wiec cała Łodź zyje w Matrixie i udaje ze wszystko jest super, ale u nas druga stron Błon nie da nam zapomniec nigdy, ze Wisły juz nie ma i teraz sami siebie oszukujemy kibicujac jakiejs podrobce.