|
Z miastem się nie dogadasz w tym wieku. Im prędzej to zrozumiemy, tym prędzej zobaczymy gdzie jesteśmy.
Majcher nie zrobi nigdy żadnego ukłonu w stosunku do nas, czy to nam się podoba czy nie.
Niech szanowny zarząd szuka innych opcji czym prędzej.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.11.2019 o godz. 16:41.
|