Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21216
Stary 05.11.2019, 16:00
Nie wiem jaka jest obecna sytuacja finansowa klubu (jak zresztą większość z nas) ale przypuszczam że jesteśmy na finansowym dnie. Dlatego nic nie przemawia za tym, że odbijemy się od dna tabeli bo najzwyczajniej w świecie nie ma na to kasy... Nie mamy kasy na klasowego trenera, nie ma kasy na choćby przyzwoitych grajków. Dlatego zakładam, że naściągamy szrotu którym będziemy się bronić przed spadkiem aż w końcu spadniemy. Bez kasy z TV nie mamy szans na przetrwanie w 1 Lidze, chyba że miasto pójdzie nam na rękę i obniży przynajmniej o połowę czynsz. Wątpię, że dziad Majcher na to pójdzie. Chciałbym tak z optymizmem patrzyć w przyszłość, ale niestety fakty są nieubłagane.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując